Wisła w grupie mistrzowskiej

Wywalczonym wczoraj punktem za remis 1:1 (1:1) w meczu 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław Wisła Płock zapewniła sobie miejsce w grupie mistrzowskiej sezonu 2017/2018!

Tym samym Nafciarze już wczoraj – w dniu 47. urodzin trenera Jerzego Brzęczka – zapewnili sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej na przyszłe rozgrywki. Związane jest to z tym, że nawet w przypadku dwóch porażek w kolejkach 29-30 grupa pościgowa nie będzie w stanie sprawić, że Wisła “wypadnie” z górnej połowy tabeli.

– To ogromny sukces naszego klubu biorąc pod uwagę w jakich okolicznościach rozpoczynaliśmy sezon. Byliśmy przecież skazywani na pożarcie, a tymczasem na dwa miesiące przed końcem sezonu zapewniliśmy sobie utrzymanie w gronie najlepszych. Jesteśmy bardzo zadowoleni i od razu w imieniu zarządu chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, w szczególności zespołowi, trenerowi wraz ze sztabem oraz dyrektorowi sportowemu. Gramy jednak dalej z myślą, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa – powiedział na gorąco po spotkaniu we Wrocławiu prezes naszego klubu Jacek Kruszewski.

Kolejne spotkanie Nafciarze zagrają u siebie. W Wielki Poniedziałek w meczu 29. serii gier LOTTO Ekstraklasy zmierzą się z Piastem Gliwice. Spotkanie 2 kwietnia o godzinie 15:30.

 Biuro prasowe, Wisła Płock S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *