Dekalog Normalności i Porozumienie Społeczne – to plan PSL na wybory

Chociaż nie wiemy, kiedy odbędą się wybory, to walka o głosy już się rozpoczęła. Ludowcy stawiają na społeczników i to oni znajdą się na listach poza członkami PSL. W wyborach samorządowych komitet ma nosić nazwę Polskie Stronnictwo Ludowe – Porozumienie Społeczne.

I właśnie przedstawiając społeczników można było odnieść wrażenie, że już 9 czerwca oficjalnie padną te same nazwiska jako kandydaci do rady miasta. Nie brakowało radnych osiedlowych, prezesów spółek.  – Będą to bardzo ważne wybory odbywające się w stulecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dlatego też zamierzamy kierować się dobrem wspólnym, solidarnością rozumianą jako wspólnota lokalna na poziomie rad osiedlowych, gmin, województw, solidarnością europejską – mówił Adam Struzik prezes zarządu wojewódzkiego PSL.

 

Ludowcy zapowiedzieli, że do wyborów idą z Dekalogiem Normalności. Jego hasła to: zaaNgażowanie, normAlność, Szacunek, prZyzwoitość, wsPółpraca, brak kŁamstw, rzetelnOść, mieszkańCy, Komunikacja, optymizm!  – Słowa, będące naszą ideą układają się w hasło “Nasz Płock”, bo to jest nasze miasto, nam bliskie i ważne – podkreślał Tomasz Kominek przewodniczący klubu PSL w radzie miasta.

Na 9 czerwca Ludowcy zapowiedzieli konwent wyborczy. Wtedy poznamy nazwisko kandydata na prezydenta Płocka oraz nazwiska kandydatów do rady miasta.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *