Kominek na prezydenta – zdecydował PSL

Już oficjalnie Tomasz Kominek kandydatem PSL na prezydenta Płocka. – To nie jest tak, że jesteśmy skazani na wybór pomiędzy kandydatem PO i kandydatką PiS-u. Chcę by moja prezydentura była otwarta. Nie chcę obrażać się na nikogo. Dalej chciałbym rozwijać Płock i współpracować z marszałkiem Mazowsza – zapewniał Kominek. 

Dla płocczan ma 100 konkretów, na stulecie odzyskania Niepodległości przez Polskę. Zacznie je prezentować od 8 września. Jak zapewnia nie będzie głupich obietnic.  W rozmowie z nami zapewnił, że ma już również plan na struktury w Ratuszu. Na razie bez nazwisk, ale wiceprezydentem do spraw oświaty ma być kobieta.  

Dlaczego Polskie Stronnictwo Ludowe postawiło na Tomasza Kominka? – Jest to człowiek, który opiera się na wartościach. Wie, że Płock nie jest pępkiem świata, ale dla niego zrobi wiele. Tomek potrafi rozmawiać z ludźmi, nie obraża się, jest pracowity – wymieniał zalety Kominka marszałek Mazowsza Adam Struzik. 

Dziś w Teatrze Dramatycznym przedstawiono również PSL-ową drużynę samorządową. Tworzą ją m.in. radni miasta czy osiedli, a także społecznicy. Są w niej prezesi spółek, stowarzyszeń, ale i aktorzy. I to oni znajdą się na listach do Rady Miasta.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *