Nikt nie miesza w garach tak jak Babcia Krysia

Ostatnie przygotowania do otwarcia restauracji, w której będzie tanio i smacznie. Swoje „gary” przygotowuje w Płocku babcia Krysia.

FB “Gary Babci Krysi”

Otwarcie lokalu „Gary Babci Krysi” zaplanowano na 30 marca. Lokal, przy ul. Obrońców Płocka 1920 r. 20, już prawie gotowy, trwają ostatnie przygotowania. Ostatnia sobota marca, w samo południe rozpocznie się wyjątkowo smakowicie i atrakcyjnie. Na otwarcie zaplanowano mnóstwo niespodzianek, bonusów i prezentów (m.in. bon o wartości 100 zł do wykorzystania w restauracji). Gości witać będą pomocnice Babci Krysi, będą częstować pysznościami. Natomiast na wieczór z muzyką na żywo można rezerwować stoliki od 25 marca pod numerem telefonu 792187233. Koncert Haliny Frąckowiak odbędzie się w niedzielę, 31 marca. Nie obwiązują zaproszenia czy bilety na koncert. Jeśli jednak chcemy mieć miejsce przy stoliku, warto zadzwonić pod numer telefonu 792187233 od 25 marca 2019 r.

Czego możemy spodziewać się po lokalu? Smacznych, tanich posiłków – zapewnia właściciel Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS. Do współpracy zaprasza lokalnych seniorów. To pierwsza filia stowarzyszenia skierowanego do osób powyżej 55 roku życia. Członkostwo oznacza m.in. możliwość zjedzenia obiadu w nowej restauracji za 7 zł. Pozostali mogą liczyć na obiady w cenie 14 zł.

Obiad będzie można zjeść codziennie od godziny 12.00 do 18.00. Przewidziano tzw. zawieszone obiady, czyli wydawanie posiłków już opłaconych czy to za pośrednictwem strony stowarzyszenia, czy też na miejscu w restauracji. Ponadto stowarzyszenie zamierza współpracować z Płockim Centrum Wolontariatu, co otwiera kolejne możliwości pomocy seniorom.

W restauracji będą odbywały się także imprezy komercyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.