Utrudnienia na drodze Bulkowo – Kobylniki

Jak informuje Zarząd Dróg Powiatowych w Płocku, od poniedziałku, 8 kwietnia trzeba się liczyć z tymczasowym ograniczeniem w ruchu drogowym w ciągu drogi powiatowej nr 2951W Bulkowo – Kobylniki. 

Utrudnienia będą związane z zadaniem pn. „Modernizacja przepustu w km 4+949 nad Kanałem Dzierżanów”, które jest jednym z elementów trwającej dużej inwestycji pn. „Przebudowa – modernizacja drogi powiatowej nr 2951W „Bulkowo – Kobylniki”. Rozpoczęcie robót na przepuście zaplanowane jest na poniedziałek 8 kwietnia. Zakończenie prac zaplanowano na 30 czerwca.

Utrudnienia   polegać   będą   na   całkowitym   zamknięciu   dla   ruchu   drogi powiatowej nr 2951W Bulkowo – Kobylniki na odcinku od km 4+870 do km 5+050 na czas prowadzenia robót.

Przypomnijmy: cała inwestycja polega na przebudowie blisko 10-kilometrowegoodcinka drogi powiatowej nr 2951W Bulkowo – Kobylniki. Jest to  jedna z najważniejszych dróg w Powiecie Płockim i długo oczekiwana inwestycja. W ub.r.   Powiat   Płocki   otrzymał   4,2   mln   zł   dofinansowania od Samorządu Województwa   Mazowieckiego na  przebudowę tego odcinka wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Całość inwestycji pochłonie prawie 9 mln zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *