5 thoughts on “IX Dni Bulkowa i XVII Festyn Rodzinny

 • poniedziałek, 1 lipca 2019 o 08:38
  Permalink

  Na modernizację wsi w tej gminie brak pieniędzy. Ludzie chodzą po ciemku i po błocie, woda w kranach nie nadaje się do picia, bo nawet po zagotowaniu ma się sraczkę i wymioty po tej wodzie. coraz częściej z kranów leci brązowa ciecz, ale na imprezki są pieniądze. Niech się szanowny Wójt weźmie za modernizację wsi w gminie Bulkowo, a nie szerzy alkoholizm i patologie. Nieletnia młodzież na tych balangach spożywa alkohol wieczorami, co jest karalne. Dorośli będący pod wpływem po nocnej imprezce wsiadają za kierownicę i stwarzają zagrożenie w ruchu lądowym. Normalni ludzie nie mogą spać w swoich domach, bo głośne zawodzenie przez mikrofon oraz wrzaski i krzyki roznoszą się kilometrami. Jak się tak chcecie bawić to kulturalnie, a nie jak najgorsze menelstwo. Nawet domy weselne nie mogą puszczać głośnej muzyki na zewnątrz i muszą być odpowiednio wyciszone. Chyba zapomniał ten Wójt, że to on jest dla ludzi, a nie ludzie dla niego.

  Odpowiedz
 • niedziela, 30 czerwca 2019 o 21:20
  Permalink

  Wstyd dla Wojewody Mazowieckiego, że wspiera takie balangi. Co tydzień w którejś wsi darcie zapijaczonej mordy przez mikrofon jakiegoś pijaczka. Już wszystkie ptaki uciekły z tej gminy. Pójdą takie wsiuny na balety, a sąsiadowi podrzucą zagłodzonego i chorego psa

  Odpowiedz
 • niedziela, 30 czerwca 2019 o 19:35
  Permalink

  Ten człowiek powinien się zatrudnić w jakimś klubie rozrywkowym, a poważnymi sprawami gminy powinien się zająć człowiek odpowiedzialny.

  Odpowiedz
 • niedziela, 30 czerwca 2019 o 19:22
  Permalink

  to jest najgorsza gmina w powiecie płockim. najgorsze chamstwo i zacofanie a wójt to złośliwy chłop

  Odpowiedz
 • niedziela, 30 czerwca 2019 o 16:57
  Permalink

  Tylko festyny i imprezy a ludzie w Nowych Łubkach wody w kranach nie mają w te afrykańskie upały dlatego zostanie złożona skarga na tego wójta do starostwa bo coś jest nie tak. Za rządów poprzedniego wójta ludzie mieli wodę w kranach a teraz muszą sobie szukać wody w sąsiednich wsiach i ich nieruchomości mocno straciły na wartości.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *