Grają rocka, potrzebują wsparcia

Cześć jesteśmy VATAHA – grupa przyjaciół grających melodyjnego rocka. Zapewne większość mieszkańców Płocka zna lub słyszała o naszym istnieniu.” – piszą w mailu do naszej redakcji członkowie zespołu.

Występowaliśmy na takich wydarzeniach jak: Juwenalia Płockie, Włodkonalia, Jarmark Tumski, Dzień Płocki i Alterstacja Płock i innych wydarzeniach organizowanych w Płock. Na naszym koncie znajduje się już kilkanaście nagród z przeglądów i festiwali ogólnopolskich zespołów amatorskich. W 2017 roku wydaliśmy pierwszy nasz album o nazwie ZMYSŁY, teraz na 5-lecie powstania zespołu szykujemy kolejny album pod nazwą DOKĄD

– pisze VATAHA

Na yt znajdziecie trzy single promujące nową płytę. To DOKĄD, KRZESŁA i BORDANIA.

W poprzednim tygodniu spełniło się nasze jedno z najskrytszych marzeń – BORDANIA – nasz najnowszy utwór https://www.youtube.com/watch?v=_4-7sObhIZI – trafiła jako nowość do zestawu głosowania najbardziej kultowej Listy Przebojów Programu 3 Polskiego Radia!!!

– cieszą się członkowie zespołu.

Zwracamy się z serdeczną prośbą do Państwa, wszystkich mieszkańców Płocka, naszych Przyjaciół o oddanie głosu na nasz zespół oraz rozpropagowanie tej informacji wśród swoich znajomych i przyjaciół. Dzięki Wam nasza muzyka może dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców.

– apeluje VATAHA

Pokażmy wszystkim w kraju, że w Płocku jest wiele zespołów wartych zauważenia, jednak bez odpowiedniego wsparcia nie są w stanie przebić się poza lokalną społeczność.

Głosy można oddać na stronie  http://lp3.polskieradio.pl/glosowanie/listaDoGlosowania.aspx. po wcześniejszym zalogowaniu.

Przy okazji VATAHA zaprasza na swój urodzinowy koncert. Odbędzie się on w Sali Widowiskowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki – 5 listopada. Wydarzenie te będzie połączone z premierą nowego albumu pt.: „DOKĄD”. WEJŚCIE BEZPŁATNE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *