„Tribute to Zbigniew Wodecki” w ramach projektu ORLEN dla Płocka

Już 6 października 2019 r. w płockiej ORLEN Arenie odbędzie się koncert “Tribute to Zbigniew Wodecki”. Po sukcesie koncertów „Ale Musicale” w 2017 roku oraz „Hity Buffo” w 2018 roku, PKN ORLEN wraz z Płocką Orkiestrą Symfoniczną przygotowały dla Płocczan kolejne artystyczne wydarzenie.  

„Tribute to Zbigniew Wodecki”, czyli muzyczne widowisko multimedialne, będące kontynuacją koncertu finałowego pierwszej edycji Wodecki Twist Festiwal w Krakowie, które od dwóch lat z wielkim sukcesem,  odwiedza polskie miasta, zawita w październiku do płockiej ORLEN Areny. Będzie to nie tylko wyjątkowa podróż muzyczna, w którą zabiorą widzów znakomici polscy wykonawcy, ale także multimedialne spotkanie z Artystą, dzięki bogatemu zbiorowi materiałów archiwalnych. 

Podczas koncertu nie zabraknie najpiękniejszych duetów i wielkich przebojów z niezwykle bogatego repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Pojawią się także muzyczne niespodzianki, a wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, specjalnie na tę okazję przygotowanych, aranżacjach.

Płocczanie usłyszą: Anię Rusowicz, Kubę Badacha, Gabę Kulkę, Ewę Urygę oraz Jacka Kotlarskiego. Artystom towarzyszyć będzie Płocka Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Tomasza Szymusia.

Chcąc dotrzeć do jak najszerszej płockiej publiczności, organizatorzy koncertu przewidzieli dwa koncerty: o godz. 16:00 oraz o 19:30. Bilety, dzięki dofinansowaniu wydarzenia przez PKN ORLEN, dostępne będą w atrakcyjnej cenie: 15 zł za bilet ulgowy i 25 zł za normalny.

Zapraszamy do zakupu biletów od czwartku 26 września 2019r. od godz. 10:00 w kasie Płockiej Orkiestry Symfonicznej przy ul. Bielskiej 9/11 oraz równocześnie na stronie www.bilety24.pl  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *