Bracia, spadek – “Pół na pół” z myślą o dzieciach autystycznych

Reżyserem jest Wojciech Malajkat, w głównych rolach Piotr Szwedes i Piotr Polk. To na początek opowieści o spektaklu „Pół na pół”. To charytatywne przedsięwzięcie na rzecz dzieci cierpiących na autyzm.

„Pół na pół” to zabarwiona czarnym humorem komedia z elementami kryminału, opowiadająca o dwóch przyrodnich braciach, którzy jeszcze za życia swojej matki kłócą się o jej spadek.

Jak przekonują twórcy – spektakl to spojrzenie na relacje międzyludzkie we współczesnym świecie, w którym tradycyjne wartości, takie jak: miłość, szacunek dla drugiego człowieka, gotowość do poświęceń, utraciły swoją wcześniejszą moc autentycznego uczestniczenia w życiu.

„Pół na pół” będzie można obejrzeć w środę, 23 października o godzinie 19 w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki przy ul. Jakubowskiego 10. Cały zysk ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na pomoc dla dzieci autystycznych.

Bilet można kupić w Bileterii POKiS. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać pod numerami telefonu: 600-358-622 lub 502-831-024.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *