Noblistka w Książnicy Płockiej

Wczoraj NOBEL dla Olgi Tokarczuk – DZISIAJ OLGA TOKARCZUK w KSIĄŻNICY! Nieprawdopodobne? Ależ skąd!

Dzisiaj Książnica Płocka zamienia się z „domu dziennego” na „dom nocny” i otwiera siebie i WAS na niezgłębiony talent OLGI TOKARCZUK.

Dzisiaj Olga Tokarczuk będzie z nami! – od czegóż bowiem czytelnicza wyobraźnia i czytelnicza pasja? Zabierajcie swoich bliskich, zapraszajcie znajomych i pomykajcie na Kościuszki! Od 18.00 do 22.00 razem będziemy przekraczać czytelnicze granice! Wspólne czytanie wzbogaca! Tak jak każde słowo, które wyszło spod pióra pisarki! MOC NOBLISTKI będzie dzisiaj z nami! Na żywo gościliśmy pisarkę – jak pamiętacie – już dwukrotnie (po raz pierwszy w 2010 roku, kiedy promowała książkę „Prowadź swój pług przez kości umarłych” i w roku 2015, tuż po premierze „Ksiąg Jakubowych”).

Podczas obu spotkań nasza siedziba z trudem mieściła miłośników jej fascynującej twórczości, co potwierdziło, że Płock czytelnikami Olgi Tokarczuk stoi! Nie zdziwiło nas zatem, że od wczoraj na bibliotecznych półkach żadnej z Jej licznych książek po prostu NIE MA. Wszystkie zostały wypożyczone, a kolejka zainteresowanych rośnie! Wiedzieliśmy, że tak to będzie! Spontanicznie zatem ZAPRASZAMY DZIŚ wszystkich spragnionych a nienasyconych, tych, którzy właśnie są w trakcie lektury któregoś z dzieł noblistki i tych, którzy karnie czekają w kolejce po książkę. Tych, którzy jeszcze na ich lekturę się nie zdecydowali i tych, którym nawet nie przyszło to głowy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *