ORLEN zaprasza seniorów na bezpłatne spotkanie z kulturą

PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem spotkań ze sztuką teatralną w Płocku, zaprasza seniorów na spektakl: „Lata 20-ste Lata 30-ste” w wykonaniu aktorów Teatru Muzycznego „IWIA” z Gliwic. Widowisko odbędzie się 5 listopada o godz. 13.00, w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku.

„Futra, baskinki, kapelusze, fraki, tango, walc, po prostu glamour! Dawne dobre czasy” – czyli klimat panujący w widowisku stworzonym dla dwóch aktorów śpiewających. Usłyszeć w nim można m.in. piosenki Fogga i Ordonki oraz typowe dla tego okresu tanga i walce. Treścią spektaklu są miłość, marzenia, pragnienia. Akcja rozgrywa się na ławeczce w parku, gdzie dwoje małżonków wspomina dawne czasy, wyznaje sobie miłość, śpiewa piosenki z tamtych lat. To muzyczne przedstawienie jest retrospekcją wydarzeń oraz lekcją historii dla współczesnych. Obecność na tym spektaklu gwarantuje prawdziwe emocje.

Seniorzy z Płocka zainteresowani udziałem w tym wydarzeniu bezpłatne wejściówki mogą odebrać w SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w czwartek, 31 października. Zaproszenia wydawane będą od godziny 12.00 do wyczerpania limitu. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki. Szczegółowy regulamin projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl

ORLEN DLA PŁOCKA  – KULTURA Z PASJĄ to projekt realizowany z myślą o seniorach (emerytach i rencistach) z  naszego miasta. Jego inauguracja odbyła się w marcu 2018 r., a w tym roku seniorzy mogli w sumie 7-krotnie obejrzeć przedstawienia i koncerty. Nie można przegapić ostatniego spektaklu w tym roku – zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *