ORLEN zaprasza seniorów na bezpłatne spotkanie z kulturą

PKN ORLEN, inicjator i sponsor spotkań ze sztuką teatralną w Płocku już po raz szósty w tym roku zaprasza seniorów do obejrzenia programu komediowego. We wtorek 8 października o godz. 13:00, scena Spółdzielczego Domu Kultury gościć będzie aktorów „Teatru Na Walizkach” z Wrocławia, którzy zaprezentują spektakl pt.: „Wieczór bardzo komediowy”.

Spektakl zrealizowany jest w konwencji kabaretu – kalejdoskopu komicznych scen, wątków i skeczy. To między innymi spotkanie z mistrzem magii, który ma trzy ręce. To mistrzowska partytura dyrygenta w wykonaniu orkiestry stworzonej z publiczności. To zestaw parodii słynnych scen filmowych. To pełen napięcia napad na bank w wykonaniu najmniejszego człowieka na świecie. To policyjne akcje, w trakcie których grad kul zmienia się w salwy śmiechu. To wreszcie program z olbrzymią dawką humoru i rozrywki. Warto obejrzeć przedstawienie, za które  „Teatr Na Walizkach” zdobył wiele festiwalowych nagród: m.in. Grand Prix na Festiwalu Skeczu w Warszawie.

ORLEN DLA PŁOCKA  – KULTURA Z PASJĄ to projekt realizowany z myślą o emerytach i rencistach z  naszego miasta. Jego inauguracja odbyła się w marcu 2018 r. w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej. W tym roku seniorzy będą mogli oglądać przedstawienia i koncerty 7 krotnie.

Zainteresowanych zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w piątek, 4 października. Zaproszenia wydawane będą od godziny 12.00 do wyczerpania limitu. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Szczegółowy regulamin projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *