Doktor Nieboli – nowy spektakl dla dzieci

Przed nami kolejne, ósme w tym roku, spotkanie z teatrem dla najmłodszych płocczan realizowane w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. 17 listopada dzieci wraz z opiekunami obejrzą spektakl pt.: „Doktor Nieboli” w wykonaniu aktorów Teatru Piccolo z Łodzi.

Spotkanie z dziećmi odbędzie się w ramach projektu ORLEN DLA PŁOCKA – DZIECIŃSTWO Z UŚMIECHEM. To projekt realizowany z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta. Jego inauguracja odbyła się w marcu 2017 roku, a każda z przedstawionych sztuk, którą można oglądać bezpłatnie, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku najmłodsi widzowie zobaczą 9 przedstawień, podczas których aktorzy zapraszają ich do wspólnej zabawy.

Zapraszamy na zabawną, rozśpiewaną, pełną przygód opowieść o Dobrym Doktorze Nieboli, który nie cofnie się przed niczym i pokona każde zagrożenie, żeby uratować chore zwierzęta. W pełnej niebezpieczeństw i zwrotów akcji podróży do Afryki towarzyszą mu dwie pielęgniarki. Na drodze do celu staje im niebezpieczny i nielubiący zwierząt czarny charakter – Czarny Piotr. Jak skończy się ta podróż? Czy chore hipopotamki zostaną uratowane? Dobry Doktor Nieboli, który rozumie mowę zwierząt spróbuje im pomóc…

PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem spotkań najmłodszych ze sztuką teatralną, zaprasza dzieci w wieku 4-9 lat i ich rodziców na przedstawienie. Spektakl teatralny „Doktor Nieboli” zostanie zaprezentowany 17 listopada dwukrotnie, najpierw o godz. 11:00 , a następnie o 14:00. Osoby zainteresowane udziałem dzieci w spektaklu mogą odebrać bezpłatne wejściówki do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w dniach 13 i 14 listopada. Godziny dystrybucji biletów dostosowane zostały do potrzeb pracujących rodziców i opiekunów. Zaproszenia wydawane będą od godziny 17.00 do wyczerpania dziennego limitu biletów.

Przypomnijmy, iż w celu zapewnienia dzieciom dogodnych warunków obejrzenia spektaklu oraz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki. Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów w ramach projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *