Radny zrezygnował z mandatu, będą wybory

24 listopada w Słupnie odbędą się wybory do Rady Gminy. Będą to wybory uzupełniające i tylko w jednym okręgu. Kandydatów na jedno miejsce jest dwóch.

W niedzielę 24 listopada mieszkańcy Słupna będą mogli, a nawet powinni, wziąć udział w wyborach do Rady Gminy Słupno. Tym razem chodzi o wybór jednego radnego. Po tym jak z funkcji tej zrezygnował Jarosław Szałkowski, muszą odbyć się wybory uzupełniające. Kandydatów na to miejsce jest dwóch. To Piotr Majewski startujący z KWW„Razem dla Cekanowa” oraz Tomasz Jarowicz startujący z KW Stowarzyszenie „Nasza Gmina Słupno”.

Głosować będą mogli mieszkańcy okręgu 11, czyli z ulic Biedronki, Bukowa, Ceglana, Chabrowa, Cicha, Jagodowa, Jodłowa, Jutrzenki, Konwaliowa, Lawendowa, Lazurowa, Leśna, Letnia, Ludowa, Malownicza, Miła, Myśliwska, Orzechowa, Piaskowa, Piesza, Poziomkowa, Promienna, Rumiankowa, Siewna, Spacerowa, Stokrotki, Św. Alberta, Św. Huberta, Tęczowa, Urocza, Ustronie, Zamkowa.

Gminna Komisja Wyborcza będzie mieściła się w Urzędzie Gminy Słupno w sali obrad. Głosować będzie można w godzinach 7.00 – 21.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *