Dziś I Bal Przedsiębiorców Gminy Słupno

Bez ich wsparcia nawet najlepsze i najfajniejsze inicjatywy często nie miałyby racji bytu. Często działają na rzecz lokalnych społeczności i często pozostają w cieniu. Robią to z potrzeby serca. Przedsiębiorcy, bo o nich mowa, dziś mają swój wielki dzień. Z myślą o nich zorganizowano I Bal Przedsiębiorcy.

Bal Przedsiębiorców to podziękowanie za sukces. Gmina bardzo intensywnie się rozwija, realizuje coraz więcej inwestycji. Efekt – 14. miejsce w rankingu gmin wiejskich pod względem inwestycyjnym. W związku z tym Wójt Gminy Słupno postanowił wyróżnić i podziękować lokalnym przedsiębiorcom za ich wsparcie. Bal to okazja do wspólnej zabawy karnawałowej, ale będzie ona połączona z charytatywną zbiórką na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas spotkania zostaną wręczone statuetki dla Przedsiębiorców Roku 2019 Gminy Słupno, którzy od kilku lat najbardziej wspierają gminę w różnego rodzaju inicjatywach. Wspólna praca i zgodne działanie pozwala gminie rozwija się nie tylko pod względem inwestycyjnym, ale również turystycznym, gastronomicznym oraz społecznym. Powstają różne inicjatywy lokalne, następuje wzrost gospodarczy oraz ludności zamieszkujących nasze tereny.

Podczas dzisiejszego balu wyróżnienie otrzyma trzech najbardziej aktywnie działających członków Rady Społeczno-Gospodarczej. Na szczególne wyróżnienia zasługują również osoby, które reprezentują i promują gminę Słupno na terenie całego kraju oraz poza jej granicami.

Podczas balu odbędzie się również licytacja gadżetów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dodatkowo część środków ze sprzedaży biletów na bal zostanie przeznaczona na cel charytatywny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *