AUDIORIVER zaprasza do współpracy

Jeśli reprezentujesz stowarzyszenie, organizację pozarządową, klub, wytwórnię lub inne inicjatywy, możesz zaprezentować swoją działalność wielotysięcznej publiczności Audioriver. Organizatorzy płockiego festiwalu ogłaszają nabór do programu Audioriver Sobótka, czyli wydarzeń, które towarzyszą muzycznej części wydarzenia. Poszukiwani są m.in. aktywiści, NGOs, kluby, stowarzyszenia i artyści wszystkich dziedzin sztuki.

W tym roku odbędzie się jubileuszowa, 15. edycja Audioriver, podczas której – jak zwykle – wystąpi wielu znanych i cenionych artystów ze świata muzyki elektronicznej i alternatywnej. Wśród dotychczas ogłoszonych wykonawców są już m.in. takie gwiazdy, jak Gorgon City, Orbital i ZHU. Od lat festiwal składa się jednak nie tylko z koncertów, ale i wielu dodatkowych aktywności, takich jak panele dyskusyjne, warsztaty czy targi muzyczne.

Organizatorzy Audioriver właśnie rozpoczęli nabór do tegorocznej dziennej części wydarzenia, która jest świetną okazją, aby zaprezentować swoją działalność przed wielotysięczną publicznością.

Audioriver to festiwal wielowymiarowy, dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą pokazać światu swoje pomysły, reprezentują ciekawe lub ważne inicjatywy albo posiadają zdolności artystyczne i chcą je wykorzystać przy organizacji naszego jubileuszu. Tworzysz instalacje? Prowadzisz ciekawy warsztat? Reprezentujesz organizację pozarządową? A może jesteś autorem/autorką interesującej wystawy? Chętnie połączymy siły i być może pomożemy w rozwinięciu Waszych projektów i talentów. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły! Nawet te najbardziej szalone i nietypowe

 – mówi Piotr Orlicz-Rabiega, szef festiwalu Audioriver.

Jeśli reprezentujesz stowarzyszenie, organizację pozarządową, klub, wytwórnię lub inne inicjatywy, możesz zaprezentować swoją działalność wielotysięcznej publiczności Audioriver. Do współpracy z festiwalem mogą zgłosić się też artyści, performerzy, studenci uczelni plastycznych czy osoby, które chcą po prostu wykazać się swoją kreatywnością lub mają pomysł na ciekawą aktywność.

Wszyscy, którzy są zainteresowani współpracą z Audioriver mogą wysyłać zgłoszenia na adres sobotka@audioriver.pl. W wiadomości należy napisać kilka słów o sobie, swoich realizacjach i przede wszystkim opisać proponowany projekt, który byłby częścią 15. edycji Audioriver.

Fundacja Jest Akcja! jest organizatorem festiwalu Audioriver, który odbędzie się w Płocku w dniach 24-26 lipca 2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *