VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra w Płocku

Wielka siatkówka zawita do Płocka. W sobotę 29 lutego o 20.30 w meczu 22. kolejki PlusLigi VERVA Warszawa ORLEN Paliwa podejmie w ORLEN Arenie GKS Katowice.

VERVA Warszawa po 21 rozegranych meczach z 54 punktami na koncie lideruje tabeli. Siatkarze z Katowic natomiast z dorobkiem 31 punktów zajmują 6. miejsce. Kibice żartobliwie nazywają ich specjalistami od tie-breaków, rozegrali ich bowiem aż 11 – 5 wygrali i 6 przegrali. – W Płocku spodziewamy się długiego meczu. Oba zespoły grają o jak najlepsze rozstawienie przed fazą play-off. Emocje są więc gwarantowane.

uśmiechnął się Piotr Gacek, pełnomocnik zarządu i dyrektor sportowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa.

Mecz w ORLEN Arenie będzie wyjątkowy dla przyjmującego VERVY Warszawa ORLEN Paliwa – Bartosza Kwolka. Mistrz świata pochodzi z Płocka i pierwszy raz będzie miał okazję zaprezentować się publiczności w swoim rodzinnym mieście. – Nie mogę doczekać się tego spotkania. Czuję sentyment do Płocka, a na trybunach zasiądą moja rodzina, przyjaciele i znajomi. To dla mnie dodatkowa motywacja. Zapraszam wszystkich do ORLEN Areny. Pomóżcie nam swoim dopingiem.

– powiedział przyjmujący i lider stołecznego zespołu.

Czy Artur Udrys przyćmi Jakuba Jarosza, a Antoine Brizard da lekcję siatkówki Janowi Firlejowi? Czy Bartosz Kwolek w rywalizacji największych talentów polskiej siatkówki ogra Rafała Szymurę? Kto będzie górą w pojedynku Nowakowskich – Piotr czy Jan? Zobaczcie to na własne oczy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *