Usiadły do maszyn i… szyją maseczki

Wyciągają maszyny do szycia, organizują materiał, siadają i szyją. W taki sposób chcą pomóc wszystkim tym, którzy są na pierwszej linii walki z koronawirusem.

Do wolontariuszy, projektantów, krawcowych, dołączają One. Gospodynie domowe. Jak same podkreślają – nie potrafią bezczynnie siedzieć w domu, gdy w tak prosty sposób mogą pomóc.

Do grona szyjących maseczki dołączyło Stowarzyszenie Coraz Lepsze z gminy Bodzanów. Dziewczyny siedzą właśnie przy maszynach i…szyją. Mają zamiar uszyć 100 maseczek. To na początek, bo nie wykluczają, że będzie ich więcej.

W tej trudnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy nasze stowarzyszenie Coraz Lepsze postanowiło wesprzeć płockie pogotowie ratunkowe maseczkami ochronnymi.

mówią nam dziewczyny ze Stowarzyszenia Coraz Lepsze

Członkowie, jak same opowiadają, zabrali się po prostu do pracy i szyją. O materiał zadbała nasza członkini, właścicielka Pasmanterii Zuza w Płocku. Dostarczyła niezbędne produkty.

Maseczki do pogotowia trafią nieodpłatnie. Bo jak zaznaczają dziewczyny ze Stowarzyszenia Coraz Lepsze – mamy nadzieję, że chociaż w taki sposób możemy pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *