Drogowcy asfaltują Kilińskiego. Wyznaczono objazdy

W Kilińskiego trwają prace. Drogowcy rozpoczęli asfaltowanie. Wyznaczono objazdy dla pojazdów do 3,5 t oraz autobusów KM Płock.

W związku z pracami na Kilińskiego dziś, 22 maja przez większość dnia nie będzie można przejechać przez skrzyżowanie Kilińskiego z ul. Kolegialną; autobusy linii 4, 19, 22 i 33 w kierunku Podolszyc / Św. Huberta od przystanku Kwiatka pojadą objazdem po trasie: Kwiatka – Kolegialna – 1 Maja – 3 Maja – 11 Listopada – Jachowicza (ZUS) – Piłsudskiego – Spółdzielcza autobusy zatrzymywać się będą przy wszystkich przystankach na trasie przejazdu w kierunku Winiar / Orlenu / Cm. Komunalnego autobusy kursować będą ulicą Sienkiewicza; w czasie objazdu nieczynne będą przystanki: pl. Obr. Warszawy 02 (autobusy odjeżdżać będą z przystanku zastępczego na ul. 1 Maja), Gradowskiego (na ul. Kolegialnej), Ogródek jordanowski, Wiatraki, Fabryczna (na ul. Wyszogrodzkiej w stronę Podolszyc)

W sobotę, 23 maja przez większość dnia nie będzie można przejechać przez skrzyżowanie Kilińskiego z ul. Sienkiewicza; autobusy KM, zmierzające w kierunku centrum, pojadą objazdem przez ul. Spółdzielczą, Chopina, następnie przy dworcu autobusowo-kolejowym skręcą w ul. Mickiewicza, by przez 11 Listopada, 3 Maja i 1 Maja wrócić na ul. Sienkiewicza.

W poniedziałek, 25 maja przez większość dnia nie będzie można przejechać przez skrzyżowanie Kilińskiego z ul. Kolegialną; autobusy linii 4, 19, 22 i 33 w kierunku Podolszyc / Św. Huberta od przystanku Kwiatka pojadą objazdem po trasie: Kwiatka – Kolegialna – 1 Maja – 3 Maja – 11 Listopada – Jachowicza (ZUS) – Piłsudskiego – Spółdzielcza autobusy zatrzymywać się będą przy wszystkich przystankach na trasie przejazdu w kierunku Winiar / Orlenu / Cm. Komunalnego autobusy kursować będą ulicą Sienkiewicza. W czasie objazdu nieczynne będą przystanki: pl. Obr. Warszawy 02 (autobusy odjeżdżać będą z przystanku zastępczego na ul. 1 Maja), Gradowskiego (na ul. Kolegialnej), Ogródek jordanowski, Wiatraki, Fabryczna (na ul. Wyszogrodzkiej w stronę Podolszyc)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *