Nowy trener bramkarzy

Nowym trenerem bramkarzy Wisły Płock został Artur Łaciak. Na stanowisku zastąpił dotychczasowego opiekuna golkiperów Mariusza Mucharskiego, którego umowa z naszym klubem nie została przedłużona.

Wisła Płock

Trener Mariusz Mucharski opiekunem bramkarzy w pierwszej drużynie Nafciarzy oficjalnie został 15 czerwca 2019. Wówczas dołączył do sztabu szkoleniowego Leszka Ojrzyńskiego. Wcześniej pracował w Wiśle Puławy, Koronie Kielce czy Bruk-Bet Termalice Nieciecza, z którą przeszedł drogę od III ligi do ekstraklasy. Rozegrany 31 maja 2020 roku mecz z Koroną Kielce był dla niego ostatnim w naszych barwach, dlatego też z tego miejsca gorąco dziękujemy mu za pracę na rzecz Wisły Płock.

1 czerwca 2020 roku w sztabie szkoleniowym naszego klubu oficjalnie pojawiła się więc nowa postać. 46-letni Artur Łaciak przez całą swoją dotychczasową karierę trenerską związany był z Wisłą Kraków, w której pracował z bramkarzami pierwszego i drugiego zespołu oraz ostatnio z drużyną występującą w Centralnej Lidze Juniorów. W przeszłości współpracował również z trenerem Radosławem Sobolewskim. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *