Ponad 110 km/h w obszarze zabudowanym

Wczoraj kolejnych dwóch kierowców straciło uprawnienia za ponad dwukrotne przekroczenie ,,50” w terenie zabudowanym. To już 64 uprawnienia zatrzymane w tym roku przez mundurowych za nadmierną prędkość. Policjanci z płockiej drogówki apelują o zachowanie zdrowego rozsądku i ostrzegają – żadnej taryfy ulgowej dla piratów drogowych!

Zaledwie we wtorek informowaliśmy o kolejnych zatrzymanych uprawnieniach za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, a już wczoraj kolejni kierowcy stracili prawo jazdy. W godzinach popołudniowych policjanci z płockiej drogówki, podczas kontroli prędkości pojazdów poruszających się w terenie zabudowanym, w Bielsku zatrzymali do kontroli kierującego nissanem. 43 – latek pędził z prędkością o 63 km/h większą niż pozwalają na to przepisy.

Następnie, również w Bielsku, podczas kolejnych kontroli prędkości policjanci zatrzymali 22 – latka, który swoją hondą ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym.

Oczywiście kierowcy stracili swoje uprawnienia do kierownia na 3 miesiące, a do ich konta policjanci dopisali po 10 pkt karnych. Nie obeszło się również bez wysokich mandatów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *