W niedzielę poszukiwania mecenas Zuzy Lewandowskiej

W niedzielę czeka nas wyjątkowy spacer. O godzinie 16:00 przewodnicy Duces Mazovie zapraszają miłośników kryminałów i historii Płocka na poszukiwania zaginionej mecenas Zuzy Lewandowskiej, bohaterki serii książek Jacka Ostrowskiego. Wydarzenie przeniesie nas do lat ’70 ubiegłego wieku. Co prawda większość wymienionych w książkach miejsc już nie istnieje, ale dzięki przewodnikom przypomnimy sobie kultowe miejsca tamtych czasów. Sentymentalny, choć połączony z dreszczykiem emocji spacer zakończy się krótkim spotkaniem z Autorem.

Wzywa się Obywatelki i Obywateli do osobistego stawiennictwa przed siedzibom Miejskiej Rady Narodowej w Płocku przy placu Marcelego Nowotki w celu przesłuchania w związku z niewyjaśnionymi płockimi morderstwami. Oraz w związku z antypaństwowymi hasłami i burdami w domu adwokat Lewandowskiej, wykrzykiwanych przez jej papugę. My i tak już wszystko wiemy. Mamy zwłoki i narzędzie zbrodni. Świadek Jacek Ostrowski, stawi się osobiście. Będzie miał dowody w postaci spisanych zeznań.

Kapitan MO Mariański

REGULAMIN UCZESTNICTWA W SPACERZE:

1. Uczestnicy zobowiązani są do dezynfekcji rąk i do zasłaniania nosa i ust poprzez noszenie masek ochronnych, przyłbic i itp. lub do utrzymania społecznego dystansu od innych osób (do 2 metrów).
Obowiązku noszenia maseczki nie mają dzieci do 4 roku życia oraz osoby z niepełnosprawnością. Okazanie orzeczenia lub zaświadczenia nie jest wymagane.
2. Podczas spaceru wymaga się zachowania bezpiecznego dystansu od innych osób i unikania gromadzenia się (nie dotyczy rodzin, dzieci do 4 roku życia oraz asystentów osób z niepełnosprawnościami).
3. W spacerach nie mogą uczestniczyć osoby chore na COVID-19 lub podlegające kwarantannie.
4. Uczestnicy zobowiązani są do przesłania pisemnego oświadczenia zawierającego imię, nazwisko i numer telefonu na adres biuro@ducesmazovie.pl, że według swojej najlepszej wiedzy, nie są osobą zakażoną oraz nie przebywają na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
5. Uczestnictwo w spacerze jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *