Dawid Kocyła z nowym kontraktem

Dawid Kocyła zdecydował się złożyć podpis na nowym kontrakcie z naszym klubem. Od teraz umowa podstawowego młodzieżowca Wisły Płock obowiązuje do 31 grudnia 2023 roku, a co więcej znalazła się w niej opcja przedłużenia współpracy o następne dwanaście miesięcy.

materiały prasowe Wisła Płock

Pozyskanie urodzonego 23 lipca 2002 roku wychowanka GKS-u Bełchatów ogłosiliśmy 13 grudnia 2019. Niewiele później, bo 9 lutego 2020, zadebiutował w naszej drużynie przeciwko Pogonią Szczecin. Miało to miejsce na inaugurację rundy wiosennej sezonu 2019/2020, który Kocyła ostatecznie zakończył z 11 występami i 3 bramkami na koncie w barwach Nafciarzy.

Premierowe trafienie w PKO BP Ekstraklasie Dawid zanotował z kolei w pierwszym meczu po wznowieniu rozgrywek z Koroną Kielce z 31 maja. Kolejne dwa również strzelił przeciwko kielczanom. Dobra postawa w końcówce poprzednich rozgrywek sprawiła, że obecne 18-latek rozpoczął jako podstawowy młodzieżowiec i jak dotąd zagrał we wszystkich trzech spotkaniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *