Julio Rodríguez podpisał kontrakt z Wisłą

24-letni Julio César Rodríguez López, znany również jako JulioRodríguez, został nowym piłkarzem Wisły Płock. Hiszpan podpisał z klubem kontrakt do 30 czerwca 2021 roku, ale w umowie zawarto także opcję przedłużenia współpracy o kolejne dwa lata.

Wisła Płock

Urodzony 7 grudnia 1995 roku w Mieres Rodríguez ostatnio występował w bułgarskim Tsarsko Selo Sofia, w którym zanotował 4 występy w efbet Liga. Wcześniej hiszpański środkowy obrońca reprezentował barwy rumuńskiego FC Voluntari i chorwackiego NK Istra 1961 z Chorwacji. Dodatkowo grał również dla Recreativo Huelva i Sportingu Gijón, w którym rozpoczął seniorską karierę. W sezonie 2016/2017 przebywał jeszcze na wypożyczeniu w angielskim Barnsley, ale nie doczekał się tam debiutu w pierwszej drużynie.

Nowy nabytek Wisły na swoim koncie ma grę nie tylko w najwyższych ligach w Bułgarii, Rumunii czy też Chorwacji, ale także 93 występy na trzecim poziomie rozgrywkowym w Hiszpanii. Co więcej kilka razy zagrał w młodzieżowych kadrach swojego kraju (U-18 i U-19), a w 2013 roku z kadrą do lat 19 wziął udział w Mistrzostwach Europy na Litwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *