Kto wystąpi na Audioriver w 2021? My już wiemy

Audioriver ogłasza nazwiska pierwszych artystów. Już wiemy, że 23-25 lipca 2021 na płockiej plaży wystąpią Baasch, BICEP live, Gorgon City, The High Contrast Band, Len Faki, Mathame oraz Paula Temple b2b SNTS. Będzie to 15 jubileuszowa edycja festiwalu.

Jak zaznaczają organizatorzy festiwalu jednym z najważniejszych muzycznych projektów, który wystąpi w Płocku będzie Bicep. Pod tym pseudonimem tworzy urodzony w Belfaście i mieszkający w Londynie duet, uważany za jeden najciekawszych projektów brytyjskiej sceny ostatnich lat.

Każda edycja Audioriver to okazja, aby w Płocku usłyszeć największe gwiazdy wielu gatunków muzyki elektronicznej. Na płockiej plaży ze specjalnym scenicznym projektem wystąpi High Contrast. Najbardziej znane produkcje Brytyjczyka usłyszymy w wyjątkowych aranżacjach.

Stęsknionych festiwalowych atrakcji odsyłamy do serwisu eBilet.pl: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/audioriver oraz w wybranych punktach stacjonarnych w całej Polsce: https://www.ebilet.pl/punkty-sprzedazy. Tu można kupić karnety na Audioriver 2021.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *