Śmiertelny wypadek w Białej. Nie żyją dwie osoby

Nie żyje kierowca hyundaia i pasażerka Nissana. Zmarli w szpitalu. To ofiary wypadku, do którego doszło dziś popołudniu w Białej na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza z Kordeckiego.

Do wypadku doszło dziś po 13.00 na niebezpiecznym skrzyżowaniu dróg powiatowych w Białej. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem ciężarowym marki Renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu hyundaiem, po czym na skutek siły uderzenia pojazd ten uderzył w kolejny samochód marki Nissan. Z ciężkimi obrażeniami ciała do szpitala przewieziony kierujący hyundaiem i pasażerka nissana. Niestety, ani 33-letniego kierowcy, ani 72-letniej pasażerki nie udało się uratować.

Prawdopodobnie ciężarówka jechała od strony Dragania, a jej kierowca nie zareagował na znak „stop” i wjechał na skrzyżowanie. Uderzył w osobowego hyundaia. Przeciągnął osobówkę kilkanaście metrów za skrzyżowanie. Ucierpiało też inne auto, które wylądowało w rowie w pobliżu skrzyżowania.

W niemal całkowicie zmiażdżonym hyundaiu jechał tylko kierowca. Strażacy musieli rozcinać auto, aby wydobyć go z samochodu.

Niech ten tragiczny finał ludzkiej bezmyślności na drodze będzie refleksją dla innych kierowców. Pośpiech, brawura i brak ostrożności na drodze może mieć tragiczny skutek. Apelujemy o zdrowy rozsądek!

mówi Marta Lewandowska oficer prasowy KMP w Płocku

4 thoughts on “Śmiertelny wypadek w Białej. Nie żyją dwie osoby

 • sobota, 21 listopada 2020 o 12:47
  Permalink

  Ile razy trzeba Wam mówić, że to nie jest droga pod władzami gminy. To droga powiatowa i to powiat powinien się zająć reorganizacją ruchu na niej. Wójt już wielokrotnie się zwracał w tym temacie do władz PSLowskiego powiatu lecz tam widocznie mają ważniejsze rzeczy do roboty niż zapobiegnie śmiertelnym wypadkom na tym felernym skrzyżowaniu. Gdyby to była Gmina Brudzeń to droga była by zrobiona od razu.
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • sobota, 21 listopada 2020 o 09:56
  Permalink

  Jeb any Ukrainiec co Ci ludzie byli winni…

  Odpowiedz
 • piątek, 20 listopada 2020 o 23:58
  Permalink

  Może w końcu ten wójt z białej się ogarnie i coś z robi a nie siedzi na dupsku bo ludzie prosili a teraz nie żyją ludzie bo ma tobą dupie dawno powinny być tam światła gdyby było tam coś zrobione wcześniej tej sytuacji dzisiaj by nie było.

  Odpowiedz
 • piątek, 20 listopada 2020 o 17:41
  Permalink

  To chyba już dość, żeby coś z tym skrzyżowaniem zrobić ? Nie wiem, może światła wystarczą, może coś lepszego, ale najwyższa pora zadziałać .

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *