Waleczna Zosia otrzymała lek

Armio Zosi, Walecznej Zosi. Już po – napisała dziś na fb mama Zosi Paczwy. Oznacza to jedno, że dziewczynka otrzymała lek, który uratował jej zdrowie, ale przede wszystkim życie.

Nastał ten dzień… Jedziemy! Jesteśmy pełni obaw… Jedziemy z duszą na ramieniu. Bardzo boimy się RTG klatki piersiowej. U Zosi to badanie będzie decydujące. Niestety też cena leku ZOLGENSMA wzrosła. Nie wiemy do końca co w tym przypadku się wydarzy. Wciąż trwają negocjacje. Ale my WALCZYMY dalej. Zabraliśmy dobry humor i pełne walizki. Dobra kto może niech się modli, reszta niech trzyma kciuki ♡ ARMIO TO WSZYSTKO WASZA ZASŁUGA! Buuuuziiiiiaaaaaki ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

– napisała na FB mama Zosi.

Dziś do tego wpisu dołączyła kolejny.

6 miesięcy zbiórki…7 miesięcy oczekiwania… 9 mln…. 60 minut wlewu…

A chwilę później napisała

Już po! Zosia dziś dostała TERAPIE GENOWĄ. Ale to jeszcze nie koniec. Teraz mogą pojawić się skutki uboczne związane z całością terapii. Wymioty, kupki, gorączka… Już wczoraj zaczęliśmy sterdydoterapie by zabezpieczyć wszystko co trzeba. A jak nasze emocje? Nie wierzymy, jednak jesteśmy bardzo wdzięczni każdemu kto się przyczynił do tego, że Zosia otrzymała terapię.

pisze mama Zosi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *