Gmina Słupno gra dla WOŚP

Kontynuując tradycje ubiegłych lat i w tym roku Gmina Słupno przyłączyła się do zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W poprzednim roku suma zebranych środków na ten cel była największa w całym powiecie płockim. W tym roku również otworzymy nasze „serducha”.

Z uwagi na wprowadzone obostrzenia organizacja w tym roku odbywa się całkowicie w internecie dlatego Sztab w GOK Słupno zorganizował zbiórkę pieniędzy online. Dowolną kwotę pieniędzy można wpłacać:
https://eskarbonka.wosp.org.pl/35q2jz?fbclid=IwAR0OEin8Osb0up5JZNQIW5Z- twPpa53JKOgZ1ntrcDauNXtAizRJ_gFIMQY

Licytacje odbywają się przez aukcje Allegro, gdzie wystawiono mnóstwo atrakcyjnych przedmiotów. Wśród nich największym zainteresowaniem cieszy się: koszulka Dawida Kocyły z autografami piłkarzy: https://allegro.pl/oferta/koszulka-dawida-kocyla-z- autografami-pilkarzy-10157551603

A także vouchery na zabiegi kosmetyczne, jazdę konno, obrazy olejne, gadżety gminne i WOŚP oraz mnóstwo cennych przedmiotów ofiarowanych przez mieszkańców Słupna. Wszystkie aukcje można obserwować pod linkiem:
https://allegro.pl/uzytkownik/slupnogok?fbclid=IwAR2gP7cmlaE2ysuTmFsMWQzZYjtjzH2P- t4KGvEUuEMSbZ0nSA7hskbFRdY&bmatch=cl-dict210105-ctx-uni-1-5-0112

W dniu wielkiego finału, tj. 31 stycznia 2021 r. od godz. 12:00 odbędzie się Morsowanie na Flisie. Każdy kto wcześniej zapisze się poprzez adres e-mail: gok@gok.slupno.eu będzie mógł morsować w grupach 5- cio osobowych i wpłacić kwotę min. 20 zł do puszki WOŚP. W zamian za to organizatorzy zapewnią kiełbasę z grilla, grochówkę oraz ciepłe i zimne napoje.

Tradycyjnie o godz. 20-tej nastąpi światełko do nieba w dość nietypowy sposób. Ze wszystkich jednostek OSP z terenu Gminy Słupno, tj. OSP Słupno, OSP Miszewko Strzałkowskie, OSP Cekanowo, OSP Mijakowo, OSP Gulczewo, OSP Święcieniec, zawyją syreny alarmowe.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do obserwowania strony portalu społecznościowego gminnego sztabu: https://www.facebook.com/gminnyosrodekkulturyslupno. Tam na bieżąco wstawiane są kolejne organizowane przedsięwzięcia. Zachęcamy do wsparcia.

Siema!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *