Transfer Dawida Szczepanika

Przebywający dotychczas w Wiśle II Płock na zasadzie wypożyczenia Dawid Szczepanik został pełnoprawnym zawodnikiem naszego klubu. 17-latek został przez nas pozyskany z Unii Iłów i podpisał umowę obowiązującą do 30 czerwca 2023.

materiały prasowe Wisła Płock

Dawid Szczepanik (ur. 16 grudnia 2003) może występować w ataku lub po prawej stronie boiska. Do tej pory w Wiśle Płock grał na zasadzie wypożyczenia z Unii Iłów, a teraz oficjalnie przeniósł się do nas na zasadzie transferu definitywnego. Jesienią stanowił o sile Wisły Płock U-19, gdzie był jednym z najskuteczniejszych strzelców. Poza tym zanotował 9 spotkań w drużynie Marka Brzozowskiego, z czego 5 w IV lidze, w której na swoim koncie ma już debiutanckie trafienie przeciwko Bzurze Chodaków (1:2).

Dawid Szczepanik w lipcu został przesunięty do drugiego zespołu Wisły Płock z drużyny juniorów z rocznika 2003. Od początku bardzo ambitnie walczył o miejsce w składzie, dzięki czemu zagrał w 9 meczach, a była to jego pierwsza runda na poziomie seniorskim. Cały czas się rozwija, jest zdeterminowany i też z tego powodu jest już definitywnie naszym zawodnikiem, bo bardzo na niego liczymy 

– powiedział Marek Brzozowski, trener Wisły II Płock.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *