W sobotę będzie można skorzystać z bezpłatnych porad dietetyka

Trudno samemu zrzucić zbędne kilogramy, czy przygotować odpowiednio zbilansowaną dietę. Pomóc mogą specjaliści, a także odpowiednia motywacja. W ramach programu Zdrowie dla Płocka chętni będą mogli skorzystać z porad dietetyka.

Porady są bezpłatne. Mogą z nich skorzystać mieszkańcy Płocka, ale również powiatu płockiego, gostynińskiego oraz sierpeckiego. Porady dietetyczne będą prowadzone w najbliższą sobotę, 16 stycznia, w godzinach 9.00-14.00, w CM Medica na terenie galerii Mosty przy ul. Tysiąclecia 2 w Płocku.

Na miejscu, poza konsultacją z dietetykiem, będzie też wykonana analiza składu ciała – pomiar masy ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, wody.

Osoby zainteresowane mogą rejestrować się pod numerem: 22 546 31 11. Więcej informacji na: www.zdrowiedlaplocka.pib-nio.pl

Głównym założeniem projektu Zdrowie dla Płocka, który realizuje PKN ORLEN jest podjęcie wszelkich inicjatyw prozdrowotnych i zdrowotnych dotyczących chorób układu oddechowego i chorób nowotworowych, wdrożenie programów edukacyjnych, które mają podnieść świadomość na temat czynników ryzyka związanych z zachorowaniem na nowotwory i choroby płuc, uświadomić mieszkańcom konieczność wprowadzenia zmian w swoim stylu życia, które mogą znacząco zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwory i inne choroby płuc. Program jest skierowany do wszystkich mieszkańców Płocka, powiatu płockiego, sierpeckiego oraz gostynińskiego. Adresatami projektu są zarówno sami mieszkańcy jak i wszystkie podmioty lecznicze chcące w nim uczestniczyć bez względu na zakres prowadzonej działalności. Zapraszamy do korzystania z niego również wszystkie podmioty gospodarcze, samorządowe, sektora organizacji pozarządowych i każdego, kto czuje taką potrzebę i jako jeden z priorytetów stawia sobie zachowanie zdrowia, dobrej kondycji naszego społeczeństwa i osób mu bliskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *