Basen Jagiellonka po remoncie

Pływalnia Jagiellonka czas pandemii wykorzystała na remont. MOSiR, jak informuje ratusz, na basenie wykonał prace za około 2 miliony złotych, a to jeszcze nie koniec. W planach jest remont wentylacji obiektu.

Najbardziej zmieniła się niecka rekreacyjna, która teraz jest głębsza i wykonana ze stali nierdzewnej. Zamontowano w niej wodne atrakcje: gejzer, leżankę, ławkę i inne urządzenia do masażu. Obok powstał brodzik dla najmłodszych dzieci, który zdobi statek, koło sterowe, maszt oraz papuga. Ta część remontu kosztowała 1,3 mln zł.

tłumaczy Hubert Woźniak z płockiego Ratusza

Kompleksową modernizację przeszły też łazienki. Wykonano nową kanalizację sanitarną i wodociągową oraz hydroizolację pomieszczeń. Wymieniona została glazura na ścianach i podłogach, cały biały montaż oraz drzwi. Utworzona została trzecia łazienka z myślą o rodzinach. Remont tych pomieszczeń kosztował ok. 475 tysięcy złotych.

Prace prowadzono również na dachu nad częścią administracyjną. Odmalowano halę basenową, uzupełniono brakujące płytki oraz pokryto farbą antykorozyjną konstrukcję dachu. Dokończono montaż oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w szatniach, korytarzach, w części technicznej basenu oraz na parterze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *