Miał przy sobie amfetaminę, wpadł w ręce policji

35-letni płocczanin wpadł w ręce policji. Mężczyzna miał przy sobie foliową torebkę, w której znajdowało się kilkadziesiąt gramów amfetaminy. Płocczanin już usłyszał zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

Wszystkie osoby, które posiadają zabronione prawem substancje muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami prawnymi. Nie unikną odpowiedzialności również osoby, które udzielają lub handlują środkami zabronionymi. Płoccy policjanci stawiać będą czoło tym procederom przestępczym.

Na trop kolejnej już osoby posiadającej znaczną ilość środków wpadli kryminalni z Komisariatu Policji w Płocku. Wczoraj po południu policjanci podjęli interwencję wobec 35-latka. Kryminalni mieli podejrzenia, że mężczyzna może być w posiadaniu zabronionych substancji. Te podejrzenia bardzo szybko potwierdziły się. Nerwowo zachowujący się płocczanin, miał przy sobie foliową torebkę z zawartością kilkudziesięciu gramów białej substancji. 35-latek został zatrzymany. Badanie zabezpieczonej przy płocczaninie substancji dało wynik, że jest to amfetamina.

Płocczanin usłyszał wczoraj na komisariacie zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *