Setki tysięcy na konto WOŚP z Powiatu Płockiego

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pobiła kolejny rekord. Na koncie jest ponad 127 mln zł. A licytacje i liczenie pieniędzy trwa nadal. Orkiestra jak co roku grała także w Płocku i Powiecie Płockim.

Płock zakończył dzień finału z kotą 268 139,74 zł. Całkiem nieźle radziły sobie również sztaby w gminach Powiatu Płockiego.

W tym roku zdecydowanym faworytem jest Gmina Bodzanów, która zebrała ponad 60 tys. zł. Bardzo dobrym wynikiem może pochwalić się również Gmina Radzanowo. Tu na e-skarbonę, do puszek wolontariuszy, ale także podczas kiermaszu wpłacono ponad 52 200 zł. Ponad 52 tys. zł mają w sztabie w Bielsku. Sztab WOŚP w Słupnie zebrał do tej pory ponad 50 tys. zł. W Małej Wsi zebrano ponad 20 tys. zł. W Drobinie natomiast do tej pory mają na koncie ponad 14 tysięcy zł. Także w Wyszogrodzie Orkiestra poradziła sobie bardzo dobrze. Na koncie sztabu jest ponad 8800 zł. A to jeszcze nie koniec. Wszędzie trwają aukcje, licytacje i liczenie pieniędzy. Zatem wyniki będą zdecydowanie lepsze.

Pomimo panujących, trudnych warunków epidemiologicznych spowodowanych COVID-19 udało się zorganizować Zadymę w Środku Zimy.

Ostateczną zebraną kwotę na rzecz 29. Finału WOŚP, poznamy 7 kwietnia w Światowy Dzień Zdrowia. W tym roku wspólnie gramy dla oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *