Mazowiecka zaprasza kandydatów na studia, czyli “Dzień otwarty”

„Otwarte łącze” to kolejne wydarzenie organizowane przez Mazowiecką Uczelnię Publiczną w formule online. Po Inauguracji roku akademickiego oraz Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości czas na dzień otwarty. Już w poprzednim roku wydarzenie to odbyło się online, jednak rozmach tegorocznego będzie nieporównywalnie większy.

W trakcie wydarzenia pokażemy największe atuty Uczelni. Kandydaci dowiedzą się o zasadach rekrutacji, systemie pomocy materialnej, praktycznym profilu studiów, programie Erasmus+  oraz wielu innych możliwościach, jakie daje studiowanie na Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku. „Otwarte łącze” to także szansa na poznanie swoich przyszłych wykładowców, ponieważ zalety poszczególnych wydziałów prezentować będzie kadra dydaktyczna. Największą atrakcją „Otwartego łącza” będzie wirtualny spacer po Uczelni. Dziekani wydziałów osobiście pokażą przyszłym studentom swoje najlepsze pracownie.

zaprasza prof. Maciej Słodki rektor Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku

Całe wydarzenie zostanie zorganizowane nie tylko przez pracowników Uczelni, ale także przez studentów. W ramach zajęć praktycznych wcielą się oni w różne role np.: operatorów kamer, prezenterów lub aktorów.

„Otwarte łącze” transmitowane będzie na uczelnianym kanale YouTube. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli zadawać pytania na czacie. Zaplanowano także konkurs z nagrodami.

Internetowe łącze dla wszystkich kandydatów otwarte zostanie 11 marca o godzinie 10:00.

Program „Otwartego łącza”

10:00 – powitanie uczestników

10:06 – informacje ogólne o Uczelni

10:15 – prezentacja oferty Wydziału Nauk Społecznych

10:38 – prezentacja oferty Wydziału Nauk o Zdrowiu

11:10 – prezentacja oferty Wydziału Nauk Humanistycznych i Informatyki

11:35 – rozstrzygnięcie konkursu

11:40 – zakończenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *