Pijana kobieta na moście. Uratowali ją policjanci

O niepokojącym zachowaniu młodej kobiety, która stała przy barierach na starym moście im. Legionów Piłsudskiego w Płocku, w środowy wieczór policjantów poinformował przejeżdżający mostem kierowca. Natychmiast policjanci udali się na miejsce. Zachowując opanowanie w obliczu zastanego widoku próbującej przejść za bariery mostu kobiety, mundurowi podjęli spokojną rozmowę z desperatką. W trakcie dialogu, mundurowi podeszli do kobiety i szybko odsunęli ją od barier. Było to niełatwe zadanie wymagające ostrożności ze strony mundurowych z uwagi na fakt, że kobieta była pod wyraźnym działaniem alkoholu.  

Kiedy desperatka była już w bezpiecznym miejscu, nadal uparcie próbowała zwieść mundurowych i przedostać się na bariery mostu. Kobiecie towarzyszyły silne emocje jednak policjanci uspokoili desperatkę, która ostatecznie przekazana została pod opiekę przybyłych ratowników. 38-latka została przewieziona na badania do szpitala.

mówi Marta Lewandowska oficer prasowy KMP w Płocku

Trudno dzisiaj przewidzieć co mogłoby wydarzyć  się w ten środowy wieczór, jednak jedno jest pewne – policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego płockiej komendy zachowali pełen profesjonalizm w obliczu tej trudnej sytuacji. Gdyby nie ich odpowiednia reakcja i opanowanie mogłoby dojść do tragedii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *