29– latka zatrzymana za posiadanie i handel narkotykami

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 29-latce, którą zatrzymali wczoraj płoccy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową. Kobieta miała przy sobie zawiniątka folii aluminiowej z zawartością metamfetaminy, a w jej mieszkaniu policjanci zabezpieczyli kolejne narkotyki, które przechowywała w plastikowych pojemnikach. Płocczanka podejrzana jest również o handel narkotykami, za co już usłyszała zarzuty.

Wczoraj na jednej z płockich ulic policjanci zatrzymali 29-latkę. Zwalczający przestępczość narkotykową policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu, w ramach operacyjnych działań, ustalili, że młoda płocczanka może posiadać narkotyki jak i również handlować zabronionymi substancjami. Te ustalenia potwierdziły się dość szybko, ponieważ 29-latka miała przy sobie sześć zawiniątek folii aluminiowej z zawartością metamfetaminy a w jej mieszkaniu policjanci ujawnili kolejne narkotyki. W sumie operacyjni zabezpieczyli ok. 40 gramów metamfetaminy.

mówi mł.asp. Marta Lewandowska oficer prasowy KMP w Płocku

Podejrzana o posiadanie narkotyków 29-latka usłyszała w płockiej komendzie Policji zarzuty nie tylko posiadania, ale również handlu narkotykami. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *