Za marihuanę w słoiku 36-latkowi grozi do 3 lat więzienia

Wczoraj płoccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 36-latka. Mężczyzna w swoim aucie w szklanym słoiku, przewoził kilkadziesiąt zawiniątek folii aluminiowej, a w nich marihuanę. Podejrzany płocczanin już usłyszał zarzut. Zgodnie z prawem, za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Kryminalni z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu płockiej komendy Policji weryfikując informacje o osobach posiadających środki odurzające, podjęli wczoraj czynności wobec 36-latka. Podczas spotkania z policjantami mężczyzna zachowywał się dość nerwowo, a pytany o posiadanie zabronionych środków, stanowczo zaprzeczał aby mógł mieć z nimi coś wspólnego. Zapewnienia z jego strony nie przekonały jednak policjantów, którzy przeszukali wnętrze pojazdu, którym poruszał się podejrzany. W samochodzie kryminalni znaleźli torbę, w której znajdował się szklany słoik, a w nim kilkadziesiąt zawiniątek z folii aluminiowej. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że były to zawiniątka z marihuaną.

mówi Marta Lewandowska oficer prasowy KMP w Płocku

36-letni płocczanin został zatrzymany. W komendzie usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Zgodnie z  prawem, za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *