Pijany i bez prawa jazdy pędził ponad 140 km/h

Wykazał się całkowitym brakiem zdrowego rozsądku. Mowa o 32-letnim kierującym, który nie dość, że był nietrzeźwy to pędził swoją mazdą z prędkością ponad 140 km/h. Na domiar złego w trackie policyjnej kontroli okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. Wraz z nim, pojazdem podróżowała kobieta i dziecko. Finał jazdy nietrzeźwego kierowcy mógł być tragiczny w skutkach, gdyby nie natychmiastowa reakcja policjantów.

Trudno dzisiaj wyobrazić sobie jakie mogłyby być skutki niebezpiecznej jazdy 32-latka, gdyby nie natychmiastowa reakcja policjantów z grupy Speed. W niedzielny wieczór podczas patrolowania ulic, płoccy mundurowi zauważyli pędzącą mazdę. Pomimo obowiązującego ograniczenia prędkości, kierowca tego pojazdu nie zwalniał a wykonany pomiar prędkości wykazał ponad 140 km/h. Policjanci postanowili przerwać tę niebezpieczną jazdę.

Za kierownicą mazdy siedział 32-letni mieszkaniec powiatu a wraz z nim pojazdem podróżowała kobieta i dziecko. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Policjanci zbadali stan trzeźwości kierowcy. Okazało się, że 32-latek ma ponad półtora promila alkoholu w organizmie a po sprawdzeniu w bazach danych, okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością i całkowitym brakiem zdrowego rozsądku. Za swoje czyny będzie odpowiadał przed sądem.

Płoccy policjanci apelują o trzeźwość za kierownicą! Pijani kierowcy niosą śmiertelne zagrożenie na naszych drogach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *