Pod wpływem emocji i alkoholu uszkodził kilka samochodów. Grozi mu do 5 lat więzienia

Wczoraj policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali 30-latka podejrzanego o uszkodzenie kilku aut na płockim osiedlu. Mężczyzna przyznał się, że uszkodził samochody. Powód – silne emocje i alkohol. To usprawiedliwienie nie zwalnia go jednak z poniesienia konsekwencji za swoje zachowanie. Za uszkodzenia cudzej rzeczy grozi mu kara do 5 lat więzienia. Podejrzany musi również pokryć koszty naprawy wszystkich uszkodzonych pojazdów.

W piątkowy wieczór policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu kilku aut zaparkowanych na osiedlu Miodowa. Na miejscu okazało się, że w autach uszkodzone były m.in. lusterka i karoseria. Niestety żadna z osób będących na miejscu interwencji nie widziała sprawcy. Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy Policji zajęli się sprawą. W wyniku operacyjnych ustaleń namierzyli podejrzanego o uszkodzenia. Wczoraj na terenie powiatu zatrzymali 30-latka. Mężczyzna przyznał się do uszkodzenia czterech pojazdów. Jak tłumaczył był pod wpływem silnych emocji i alkoholu.

Policjanci przedstawili podejrzanemu 30-latkowi z powiatu płockiego, zarzuty dotyczące uszkodzenia cudzej rzeczy. Grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia. Mężczyzna musi również pokryć koszty naprawy uszkodzonych pojazdów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *