Motocyklista, który zginął we wczorajszym wypadku na DK10 to płocki policjant

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, iż wczoraj w wypadku na terenie powiatu płockiego zginął st. post. Kamil Dąbrowski z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składają Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu insp. Waldemar Wołowiec oraz mł. insp. Rafał Szarwiński – dowódca SPPP w Płocku. – czytamy w komunikacie KMP w Płocku

St. post. Kamil Dąbrowski służył w Policji od 2,5 roku. Od początku służby był policjantem Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku. Dał się poznać, jako sumienny policjant i życzliwa osoba. Pozostawił w żalu rodziców i młodsze rodzeństwo. W naszych sercach i pamięci będzie trwał na zawsze. Cześć Jego Pamięci!

piszą płoccy policjanci

Przypomnijmy, do wypadku doszło wczoraj po 18:00 w Dłużniewie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący mercedesem podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Niestety 33-latek na skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

Redakcja infoPłock TV Rodzinie, Przyjaciołom zmarłego składa najszczersze wyrazy współczucia.

One thought on “Motocyklista, który zginął we wczorajszym wypadku na DK10 to płocki policjant

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *