Uciekał przed policjantami z narkotykami

Noc w policyjnym areszcie spędził 26-latek, którego zatrzymali wczoraj operacyjni z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu. Płocczanin próbował uciekać przed policjantami jednak bezskutecznie. Jak się okazało, powodem do uniknięcia spotkania z funkcjonariuszami były narkotyki, które 26-latek posiadał przy sobie.

Policjanci z  płockiej komendy Policji prowadzili ustalenia w sprawie kradzieży krzewu na jednej z płockiej ulic, który padł łupem dwóch złodziei. Jeden ze sprawców został szybko zatrzymany przez funkcjonariuszy i usłyszał zarzuty. Na trop kolejnego ze sprawców wpadli operacyjni Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu i wczoraj wieczorem zatrzymali go na osiedlu Kolegialna.

26-latek próbował uciekać pieszo przed policjantami ale ta ucieczka bardzo szybko została udaremniona. Jak się okazało, powodem do uniknięcia spotkania z policjantami były narkotyki. W odzieży płocczanin ukrywał amfetaminę i marihuanę. W toku dalszych czynności, operacyjni przeszukali mieszkanie 26-latka. Tam znaleźli kolejne porcje narkotyków. Płocczanin trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj podejrzany 26-latek usłyszy zarzuty. Grozi mu nawet kilka lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *