Zadbaj o swoje zdrowie. Skorzystaj z bezpłatnej porady

Jutro w godzinach 9.00-14.00 w CM Medica w galerii Mosty odbędą się bezpłatne porady w Punkcie Pomocy Palącym. Mogą z nich skorzystać mieszkańcy Płocka i powiatów płockiego, sierpeckiego oraz gostynińskiego. Rejestracja pod numerem: 22 211 80 15. Porady odbywają się w ramach programu realizowanego przez PKN ORLEN “Zdrowie dla Płocka”.

Założeniem głównym projektu jest podjęcie wszelkich inicjatyw prozdrowotnych i zdrowotnych dotyczących chorób układu oddechowego i chorób nowotworowych, wdrożenie programów edukacyjnych, które mają podnieść świadomość na temat czynników ryzyka związanych z zachorowaniem na nowotwory i choroby płuc, uświadomić mieszkańcom konieczność wprowadzenia zmian w swoim stylu życia, które mogą znacząco zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwory i inne choroby płuc.

Program obejmuje działania edukacyjne, profilaktyczne i lecznicze. Chodzi w nim przede wszystkim, by docenić znaczenie badań profilaktycznych jako czynnika poprawiającego możliwości wyleczenia. Im wcześniejsze stadium choroby, tym jest łatwiej ją leczyć. Dzięki programowi łatwiej będzie można dotrzeć do specjalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *