Posiadanie i handel narkotykami – takie zarzuty usłyszało dwóch płocczan

Płoccy kryminalni zatrzymali kolejne osoby związane z przestępczością narkotykową. Dobra praca operacyjna policjantów doprowadziła do ustalenia podejrzanego o handel narkotykami i zabezpieczenia w jego miejscu zamieszkania poporcjowanych już nielegalnych środków. 28-latek trafił do policyjnego aresztu, a wraz z nim kolejny płocczanin, podejrzany o posiadanie narkotyków. Zatrzymani usłyszeli w prokuraturze zarzuty, do których przyznali się.

To już kolejne skuteczne zatrzymania osób związanych z przestępczością narkotykową na terenie miasta. Tym razem to  kryminalni z Komisariatu Policji w  Płocku w ramach operacyjnych ustaleń, wpadli na trop dwóch płocczan. Ustalenia policjantów wskazywały, że jeden z nich handluje nielegalnymi środkami. Podejrzany szybko został namierzony przez kryminalnych, którzy zatrzymali go na jednej z płockich ulic. 28-latek miał przy sobie amfetaminę, a w jego miejscu zamieszkania policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt gramów poporcjowanej już marihuany i amfetaminy. Narkotyki te miały trafić do użytku kolejnych osób.

mówi Marta Lewandowska oficer prasowy KMP w Płocku

Nielegalne środki w mieszkaniu ukrywał również 37-latek. Płocczanin zaskoczony wizytą kryminalnych, którzy zabezpieczyli w jego lokalu kilkadziesiąt gramów marihuany i amfetaminy, został przewieziony do policyjnego aresztu.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, płocczanie usłyszeli w prokuraturze zarzuty posiadania narkotyków, do których przyznali się. Podejrzany 28-latek ponadto usłyszał zarzut handlu nielegalnymi środkami, do którego również się przyznał.

Obydwaj podejrzani objęci zostali policyjny dozorem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *