Poszukiwany listem gończym zatrzymany w miejskim autobusie

To już kolejny w tym tygodniu zatrzymany płocczanin poszukiwany listem gończym. 34-latek ukrywał się przed organami ścigania również po za granicami kraju, a ponadto podczas kontroli podawał fałszywe dane osobowe. Nie przechytrzył jednak płockich policjantów, którzy wczoraj zatrzymali go kiedy ten podróżował miejskim autobusem.

Wczoraj dzięki skutecznej współpracy kryminalnych z komisariatu Policji w Płocku oraz mundurowych z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego, zatrzymany został kolejny skazany poszukiwany listem gończym. 34-latek aby uniknąć kilku miesięcznej odsiadki ukrywał się również poza granicami kraju. Sąd blisko cztery lata temu, wydał za nim list gończy.

mówi Marta Lewandowska oficer prasowy KMP w Płocku

Operacyjne ustalenia kryminalnych z Komisariatu Policji w Płocku doprowadziły do namierzenia poszukiwanego. Funkcjonariusze  na jednej z  płockich ulic zatrzymali autobus, którym podróżował 34-latek. Kompletnie zdezorientowany i zaskoczony płocczanin nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Próbował jeszcze uniknąć odpowiedzialności podając policjantom fałszywe dane osobowe, jednak bezskutecznie.  Mundurowi z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego płockiej komendy zatrzymali go i doprowadzili do policyjnego aresztu.

Poszukiwany listem gończym 34-latek trafi do zakładu karnego. Czas jaki tam spędzi zależy od dalszych ustaleń śledczych i ewentualnych, dalszych zarzutów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *