Wiemy kto zagra na Audioriver Park Edition! 24 i 25 lipca. Lista artystów prezentuje się znakomicie

Audioriver Park Editional ma zastąpić dużą festiwalową imprezę, oczywiście w jej niewielkim stopniu. Organizatorzy ogłosili właśnie listę artystów, który wystąpią 24 i 25 lipca. Kogo zatem usłyszymy?

Na Audioriver Park Editional wystąpią: Ben Böhmer, Brina Knauss, catz n dogz, Deaf Can Dance, Foxall, Joris Voorn, Leon / PL b2b Glasse, Mind Against, Seb & Rodrigezz oraz Trikk.

W tym tygodniu ogłosimy jeszcze jednego zagranicznego artystę, który dołączy do line-upu.

zapewniają organizatorzy

Na ebilet.pl ruszyła sprzedaż biletów na wydarzenie, które dostępne są w 3 pulach cenowych: 120 zł, 150 zł i 180 zł. Pule są podzielone dla osób niezaszczepionych i dla osób, które przy wejściu na teren wydarzenia pokażą certyfikat szczepienia.

Na dzień dzisiejszy, aby wziąć udział w wydarzeniu, należy też wypełnić i przynieść ze sobą wydruk oświadczenia na temat swojego stanu zdrowia. To procedura, która musi zostać wdrożona na podstawie obowiązujących wytycznych dla organizatorów imprez masowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do uczestnictwa w wydarzeniu. Wzór formularza jest dostępny pod linkiem: https://bit.ly/36dfGIM.

Rozmawiamy z odpowiednimi organami na temat tego, aby ozdrowieńcy i osoby z aktualnym, negatywnym testem na obecność COVID-19 mogły wliczać się do frekwencji bez limitu. Jednak na ten moment te osoby powinny kupować bilety w puli bez certyfikatu. O ewentualnych zmianach dotyczących zasad wstępu będziemy informować na bieżąco.

dodają organizatorzy

Dzieci do lat 10 pod opieką rodziców mogą wejść na wydarzenie za darmo i nie wliczają się do limitu frekwencyjnego. Frekwencyjny limit 250 niezaszczepionych osób to jedna z najsurowszych tego typu restrykcji w Unii Europejskiej.

Przepraszamy wszystkich, którzy z tego powodu spotykają się z niedogodnościami lub z różnych powodów nie będą mogli przyjechać do Płocka. Bardzo prosimy Was o wyrozumiałość. Festiwal jeszcze nigdy nie musiał zostać odwołany przez dwa lata z rzędu, co odbiera możliwość pracy nie tylko nam, ale też wielu współpracownikom i podwykonawcom. Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać w jak najliczniejszym gronie w parku.

zapraszają organizatorzy imprezy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *