Wisła zaprezentowała koszulki na nowy sezon

Już w tę sobotę piłkarze Wisły Płock rozegrają swoje pierwsze oficjalne spotkanie w nadchodzącym sezonie 2021/2022. Jak co roku, inauguracja rozgrywek to ekscytacja związana nie tylko z boiskowymi wydarzeniami, ale także nowymi klubowymi strojami.

W tym sezonie z każdego z kompletów strojów znikną dotychczasowe cienkie paski. Front koszulek tym razem będzie gładki. Można założyć, że wspomniane linie zamienią się w dwa szersze pasy, które rozciągną się wzdłuż tułowia pod rękawami. Głównym motywem domowej koszulki będzie oczywiście odcień niebieskiego. Wyjazdowy trykot pozostanie biały, z kolei nowością będzie styl trzeciego wzoru dla zawodników z pola. Czerń zostanie bowiem zastąpiona przez czerwień, a więc kolor dominujący w herbie Płocka. Co więcej, trzeba podkreślić, że został on umiejscowiony na górnej części tyłu tego zestawu. Jeśli chodzi o spodenki, to w przypadku domowego i właśnie trzeciego kompletu mówimy o białym kolorze, z kolei drugi strój domyślnie będzie się wyróżniał niebieską kolorystyką.

tłumaczy Michał Łada rzecznik prasowy klubu

W kwestii bramkarskich wariantów tym razem docelową “jedynką” będzie żółty kolor, połączony z białymi akcentami. W razie potrzeby golkiperzy będą też jednak ubierani na zielono lub czarno. Dotyczy to nie tylko górnej części kompletów, ale również spodenek i getrów.

Warto również poświęcić kilka słów graficznym dodatkom do strojów. Na przodzie każdej z koszulek będzie widoczny biały logotyp PKN ORLEN. Wyjątkiem jest wyjazdowy strój piłkarzy z pola, kiedy przybierze macierzystą, czerwoną barwę. Z tyłu będzie za to ulokowane logo drugiego sponsora klubu, czyli firmy Budmat.

Pierwsze komplety już niedługo pojawią się w punktach sprzedaży Wisła Płock FanShop w ORLEN Arenie i Galerii Mazovia oraz w sklepie internetowym. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *