Dorodne krzaki konopi indyjskich i marihuana w domu 29-latka

Niespodziewaną wizytę złożyli wczoraj 29-latkowi policjanci zwalczający przestępczość narkotykową. W wyniku przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli kilka dorodnych krzaków konopi indyjskich, sprzęt do uprawy roślin i ponad 135 gramów marihuany. Za uprawę i posiadanie nielegalnych środków podejrzany usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 3 lata więzienia.

Wczoraj rano policjanci zwalczający przestępczość narkotykową złożyli wizytę w domu 29-latka. Operacyjni ustalili, że mieszkaniec powiatu płockiego może zajmować się uprawą konopi indyjskich.  Przeszukanie już pierwszych zajmowanych przez podejrzanego pomieszczeń, potwierdziło ustalenia policjantów.

29-latek  wyhodował już kilka dorodnych krzaków konopi indyjskich, a uzyskany susz przechowywał w szklanych słoikach. Na miejscu przyznał policjantom, że sprzęt i zabronione środki są jego własnością. Operacyjni zabezpieczyli przedmioty służące do uprawy roślin i ponad 135 gramów marihuany. Podejrzany został wczoraj przesłuchany w płockiej komendzie Policji, gdzie usłyszał zarzuty uprawy konopi i posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lata więzienia.

One thought on “Dorodne krzaki konopi indyjskich i marihuana w domu 29-latka

  • wtorek, 31 sierpnia 2021 o 11:45
    Permalink

    Wow, kolejny sukces policji. Czyli tyle co z jednego krzaka? Dwóch? Rzeczywiście baron narkotykowy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *