Kolejny dzień trwają poszukiwania 90latka

Kolejny dzień trwają poszukiwania 90-latka z Płocka. Do działań poszukiwawczych zaangażowane zostały również psy służbowe.

Przypomnijmy, zaginiony mężczyzna to Jerzy Kamiński zamieszkały w Płocku. W czwartek pomiędzy godziną 10:00 a 11:00 żona zaginionego wyszła z miejsca zamieszkania. Po jej powrocie ok. godz. 14:00 90-latka nie było już w mieszkaniu. Rodzina zaginionego podejrzewa, że mógł on udać się na grzyby w rejon Ciechomice – Góry.

Do poszukiwania zaangażowano również psy. Ich trop prowadzi w rejony: ul. Dobrzyńskiej, Medycznej i parku technologicznego. Niestety nadal nie odnaleziono mężczyzny. Sprawdzamy każdą informację, dlatego jeśli widzieli Państwo zaginionego prosimy o pilny kontakt!

mówi Marta Lewandowska oficer prasowy KMP w Płocku

Zaginiony ma rozrusznik serca, leczy się na niskie ciśnienia, niedosłuch.

Rysopis zaginionego: wzrost ok. 175 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, oczy koloru piwnego, sztuczna górna szczęka, na dole brak uzębienia. Zaginiony nosił na ramieniu torbę koloru niebieskiego, w ręku trzymał kijek trekkingowy w kolorze ciemnej wiśni.

Ktokolwiek widział mężczyznę lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, 47 705 16 00 ; 47 705 16 01 i pod numerem alarmowym 112.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *