Nielegalne środki w mieszkaniu płocczanina

Do 3 lat więzienia grozi 32-latkowi, w którego mieszkaniu kryminalni z komisariatu Policji w Płocku ujawnili kilkadziesiąt gramów marihuany. Płocczanin skrupulatnie ukrywał nielegalny towar w pudełku z myślą, że nie zostanie on znaleziony podczas wizyty niezapowiedzianych gości. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania narkotyków i objęty został policyjnym dozorem.

Wczoraj przed południem kryminalni z komisariatu Policji w Płocku złożyli niespodziewaną wizytę 32-latkowi. Z ustaleń policjantów wynikało, że płocczanin może w swoim mieszkaniu posiadać znaczną ilość nielegalnych środków. Zdenerwowany wizytą kryminalnych, 32-latek nie spodziewał się, że znajdą oni ukrywany w łazience towar.

W pudełku policjanci ujawnili susz konopny i zabezpieczyli kilka tysięcy złotych. Właściciel prawie 35 gramów marihuany został zatrzymany.

Już wczoraj 32-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Ponadto podejrzany objęty został policyjnym dozorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *