Pożegnanie wakacji na sportowo w Gąbinie

W najbliższą niedzielę, 29 sierpnia w Gąbinie zaplanowano mnóstwo atrakcji. Będzie turniej plażowej siatkówki, a także pożegnanie wakacji.

Impreza rozpocznie się o 10.00 na tzw. “dołku” przy ulicy Wojska Polskiego. Na początek I Turniej Plażowej Piłki Siatkowej DOŁEK CUP 2021. Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Razem – dla Miasta i Gminy Gąbin. Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Miasta i Gminy Gąbin. Podczas turnieju dla najmłodszych przewidziano dmuchaną zjeżdżalnię.

Od godziny 15 do 19 w tym samym miejscu będzie trwał piknik rodzinny “Pożegnanie Wakacji 2021”. Na wydarzenie zaprasza Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin Krzysztof Jadczak oraz Stowarzyszenie Razem-dla Miasta i Gminy Gąbin.

Celem pikniku jest przeciwdziałanie negatywnym zjawiskom wśród społeczeństwa. Poprzez zabawę, rekreację i integrację mieszkańców organizatorzy chcą przekazywać cenne informacje, które pomogą niwelować negatywne zjawiska.

W programie: gry, zabawy, potrawy z grilla, dmuchańce dla dzieci, wata cukrowa i wiele innych atrakcji. Zadanie dofinansowane jest ze środków Europejskich pozyskanych dzięki Lokalnej Grupie Działania Aktywni Razem z Gąbina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *